O nas - Lex4you.plblack-background

O Nas

Lex4you

Logo-lex4you

To nowoczesna multimedialna platforma szkoleniowa stworzona przez firmę IQ2 sp.j. – właściciela takich marek jak Krajowa Izba Podatkowa oraz Polskie Centrum Kadrowo-Płacowe.

Posiadamy 15 lat doświadczenia w prowadzeniu specjalistycznych szkoleń z tematyki finansowo-księgowej, podatkowej, ubezpieczeń społecznych oraz kadr i płac, co pozwala nam zapewnić Państwu dostęp do najwyższej jakości usług. Z naszych szkoleń skorzystało już blisko 140 tys. osób z ponad 20 tys. firm.

Materiały udostępniane online na platformie cechuje najwyższa jakość, profesjonalizm i aktualność. Szkolenia prowadzone są przez wybitnych ekspertów z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, co gwarantuje zarówno odpowiedni poziom merytoryczny jak również optymalną formę przekazu, ułatwiającą pozyskiwanie wiedzy.

O nas Lex4you.pl - i prawo jest proste

Serwis Lex4you.pl stworzony został z myślą o Klientach, którzy nie zawsze mogą uczestniczyć w szkoleniach stacjonarnych, a ich praca powoduje, że zawsze muszą być na bieżąco z wszelkimi zmianami w przepisach prawnych.

W ramach jednego Pakietu każdy użytkownik otrzymuje na start zestaw szkoleń multimedialnych o różnej tematyce, z których może korzystać w dowolnym miejscu i czasie. Dodatkowo uzyskuje dostęp do nowych wideoszkoleń, interpretacji przepisów prawnych czy porad eksperckich które są systematycznie dodawane na platformie. Takie rozwiązanie obniża znacząco koszty zdobywania wiedzy i gwarantuje jej aktualność. Do treści merytorycznych można wielokrotnie powracać aż przez 12 miesięcy co ułatwia lepsze zrozumienie najbardziej złożonych zagadnień i dostosowanie tempa nauki do indywidualnych preferencji.

— Nasi Eksperci

dr Ewelina Skwierczyńska Ekspert w zakresie podatków

Ewelina
Skwierczyńska

Doktor nauk prawnych w dziedzinie prawa w specjalizacji prawo finansowe

Michał
Gabrysiak

Ekspert z zakresu krajowego i międzynarodowego prawa podatkowego

Szkolenie multimedialne VAT - Michał Krawczyk Ekspert w zakresie podatków

Michał
Krawczyk

Ekspert w zakresie podatków, VAT i CIT, procedury kontroli podatkowej

Iwona
Wołkiewicz

Ekspert prawa pracy

Paweł Kobierzewski Radca prawny

Paweł Kobierzewski

Radca prawny

Łukasz Żak Ekspert ds. zatrudniania cudzoziemców

Łukasz
Żak

Ekspert ds. zatrudniania cudzoziemców

Ekspert z zakresy prawa podatkowego Michał Podsiedlik

Michał
Podsiedlik

Ekspert prawa pracy

Joanna
Cur

Prawnik, ekspert prawa pracy

Katarzyna Ziółkowska

Radca prawny

2019 © Copyright - Lex4you.pl