O Nas

Lex4you

To nowoczesna multimedialna platforma szkoleniowa stworzona przez firmę IQ2 sp.j. – właściciela takich marek jak Krajowa Izba Podatkowa oraz Polskie Centrum Kadrowo-Płacowe.

Posiadamy 15 lat doświadczenia w prowadzeniu specjalistycznych szkoleń z tematyki finansowo-księgowej, podatkowej, ubezpieczeń społecznych oraz kadr i płac, co pozwala nam zapewnić Państwu dostęp do najwyższej jakości usług. Z naszych szkoleń skorzystało już blisko 140 tys. osób z ponad 20 tys. firm.

Materiały udostępniane online na platformie cechuje najwyższa jakość, profesjonalizm i aktualność. Szkolenia prowadzone są przez wybitnych ekspertów z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, co gwarantuje zarówno odpowiedni poziom merytoryczny jak również optymalną formę przekazu, ułatwiającą pozyskiwanie wiedzy.

Serwis Lex4you.pl stworzony został z myślą o Klientach, którzy nie zawsze mogą uczestniczyć w szkoleniach stacjonarnych, a ich praca powoduje, że zawsze muszą być na bieżąco z wszelkimi zmianami w przepisach prawnych.

W ramach jednego Pakietu każdy użytkownik otrzymuje na start zestaw szkoleń multimedialnych o różnej tematyce, z których może korzystać w dowolnym miejscu i czasie. Dodatkowo uzyskuje dostęp do nowych wideoszkoleń, interpretacji przepisów prawnych czy porad eksperckich które są systematycznie dodawane na platformie. Takie rozwiązanie obniża znacząco koszty zdobywania wiedzy i gwarantuje jej aktualność. Do treści merytorycznych można wielokrotnie powracać aż przez 12 miesięcy co ułatwia lepsze zrozumienie najbardziej złożonych zagadnień i dostosowanie tempa nauki do indywidualnych preferencji.

— Nasi Eksperci

Ewelina Świerczyńska

Doktor nauk prawnych w dziedzinie prawa w specjalizacji prawo finansowe

Michał Gabrysiak

Ekspert z zakresu krajowego i międzynarodowego prawa podatkowego

Michał Krawczyk

Ekspert w zakresie podatków, VAT i CIT, procedury kontroli podatkowej

Iwona Wołkiewicz

Ekspert prawa pracy

Katarzyna Furmańczyk

Ekspert ds. podatku dochodowego

Paweł Kobierzewski

Radca prawny

Łukasz Żak

Ekspert ds. zatrudniania cudzoziemców

Michał Podsiedlik

Ekspert prawa pracy

Zapisz się na Newsletter

Nie spamujemy, informujemy o najnowszych zmianach w prawie

Administratorem Twoich danych osobowych jest IQ2 Górski, Fiedorowicz sp.j. z siedzibą w Łodzi (93-119), ul. Nieszawska 20/26, numer KRS 0000325281.
Więcej informacji o ochronie Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.