Jak to Działa?

Lex4you

To progresywna platforma multimedialna zapewniająca użytkownikom dostęp do bogatej merytorycznie
i najbardziej aktualnej oferty szkoleniowej o tematyce:

Finansowo-księgowej

Podatkowej

Kadrowo-płacowej

Ubezpieczeń społecznych

Materiały tworzone przez ekspertów

praktycy z wieloletnim doświadczeniem zawodowym nie ograniczają się wyłącznie do omawiania zakresu nowych rozwiązań prawnych, ale szczegółowo je analizują, często wskazując przedsiębiorcom gotowe i najbardziej skuteczne rozwiązania oraz kierunki działań w zakresie efektywnego wdrażania przepisów.

Platforma działa online 24h/7

dostęp do materiałów mają Państwo z dowolnego miejsca i o każdej porze, także z urządzeń mobilnych. Szkolenia podzielone są na krótsze fragmenty, z których każdy opisuje nieco inny zakres tematyczny. W połączeniu z intuicyjną budową systemu oraz prostą nawigacją pozwala to zdobywać wiedzę w łatwy, szybki i usystematyzowany sposób.

Platforma udostępniana jest Klientom w formie tematycznych pakietów szkoleniowych. Użytkownik uzyskuje dostęp online na okres 12 miesięcy na podstawie jednorazowej opłaty. Zawartość każdego z pakietów jest na bieżąco aktualizowana o nowe materiały dzięki czemu ich zakres merytoryczny systematycznie się poszerza – bez dodatkowych kosztów po stronie Klienta.

— Dostępne Pakiety

Do wyboru mają Państwo kilka pakietów dostępowych różniących się tematyką szkoleń. Takie rozwiązanie pozwala indywidualnie dopasować zawartość do własnych potrzeb i preferencji.

Do wyboru mają Państwo 3 pakiety dostępowe różniące się tematyką oferowanych materiałów szkoleniowych. Takie rozwiązanie pozwala indywidualnie dopasować zawartość do własnych potrzeb i preferencji. Każdy z pakietów zawiera określoną bazę szkoleń „na start”, która w okresie ważności pakietu będzie systematycznie poszerzana o nowe wideoszkolenia, interpretacje przepisów prawnych oraz porady ekspertów.

Podatki i Księgowość

PAKIET

Kadry i Płace

PAKIET

MIX: Finanse + Kadry

PAKIET

Okres dostępu do pakietu szkoleń to aż 12 miesięcy dzięki czemu każdy użytkownik może zdobywać wiedzę zgodnie z indywidualnymi możliwościami czasowymi, bez pośpiechu i z opcją wielokrotnego powrotu do najbardziej złożonych zagadnień. Jednocześnie ma także pewność, że w tym czasie będzie miał wgląd do nowych, uzupełnianych na bieżąco materiałów, których tematyka odpowiadać będzie aktualnym zmianom prawnym.

— Jak Uzyskać Dostęp do Materiałów?

Wybierz jeden z dostępnych pakietów tematycznych.

Wypełnij dokładnie formularz zamówienia – od tego zależy poprawność danych na fakturze.

Zapłać jak Ci wygodnie: przez Internet lub przelewem tradycyjnym.

Po zaksięgowaniu wpłaty otrzymasz wiadomość e-mail z informacją o przydzieleniu dostępu do wybranego pakietu.