Lex4you Progresywna Platforma Szkoleniowablack-background

Dostępne Pakiety

Wybierz pakiet dostosowany do Twoich potrzeb

Szkolenia Multimedialne Podatki i Księgowość

Podatki
i Księgowość

PAKIET

1 690 zł netto

Dostęp na 12 miesięcy

Pakiet zawiera zestaw profesjonalnych szkoleń multimedialnych dotyczących tematyki podatkowo – księgowej, oraz gwarantuje dostęp do nowych, uzupełnianych na bieżąco materiałów.

Szkolenia prowadzone są przez doświadczonych ekspertów Krajowej Izby Podatkowej, co gwarantuje ich najwyższą jakość i praktyczne podejście do omawianych zagadnień.

Multimedialne Szkolenia online - Pakiet Kadry i Płace

Kadry
i Płace

PAKIET

1 690 zł netto

Dostęp na 12 miesięcy

Pakiet zawiera zestaw profesjonalnych szkoleń multimedialnych dotyczących tematyki kadrowo – płacowej, oraz gwarantuje dostęp do nowych, uzupełnianych na bieżąco materiałów.

Szkolenia prowadzone są przez doświadczonych ekspertów Polskiego Centrum Kadrowo Płacowego, co gwarantuje ich najwyższą jakość i praktyczne podejście do omawianych zagadnień.

Pakiet MIX: Szkolenia online z zakresu Finansów i Kadr

MIX:
Podatki + Kadry

PAKIET

2490 zł netto

Dostęp na 12 miesięcy

Jest to połączenie materiałów z pakietów „Podatki i Księgowość” oraz „Kadry i Płace”. Takie rozwiązanie zapewnia dostęp do bardzo szerokiej tematycznie oferty szkoleń w najkorzystniejszej cenie na rynku.
Szkolenia prowadzone są przez doświadczonych ekspertów Krajowej Izby Podatkowej oraz Polskiego Centrum Kadrowo Płacowego.

Biura
Rachunkowe

PAKIET

2490 zł netto

Dostęp na 12 miesięcy

Pakiet przygotowany dla potrzeb Biur Rachunkowych zawiera zestaw profesjonalnych materiałów szkoleniowych z tematyki podatkowo-księgowej oraz kadrowo-płacowej. Zapewnia tym samym dostęp do szerokiego zakresu zagadnień merytorycznych szczegółowo omawianych przez doświadczonych ekspertów Krajowej Izby Podatkowej oraz Polskiego Centrum Kadrowo Płacowego. Taka formuła gwarantuje kompleksowe i praktyczne podejście do omawianych kwestii.