Lex4you Progresywna Platforma Szkoleniowablack-background

Dostępne Pakiety

Wybierz pakiet dostosowany do Twoich potrzeb

Szkolenia Multimedialne Podatki i Księgowość

Podatki i Księgowość

PAKIET

1 290 zł netto

Dostęp na 12 miesięcy

Pakiet zawiera zestaw profesjonalnych szkoleń multimedialnych dotyczących tematyki podatkowo – księgowej, oraz gwarantuje dostęp do nowych, uzupełnianych na bieżąco materiałów.

Szkolenia prowadzone są przez doświadczonych ekspertów Krajowej Izby Podatkowej, co gwarantuje ich najwyższą jakość i praktyczne podejście do omawianych zagadnień.

Multimedialne Szkolenia online - Pakiet Kadry i Płace

Kadry i Płace

PAKIET

1 290 zł netto

Dostęp na 12 miesięcy

Pakiet zawiera zestaw profesjonalnych szkoleń multimedialnych dotyczących tematyki kadrowo – płacowej, oraz gwarantuje dostęp do nowych, uzupełnianych na bieżąco materiałów.

Szkolenia prowadzone są przez doświadczonych ekspertów Polskiego Centrum Kadrowo Płacowego, co gwarantuje ich najwyższą jakość i praktyczne podejście do omawianych zagadnień.

Pakiet MIX: Szkolenia online z zakresu Finansów i Kadr

MIX: Finanse + Kadry

PAKIET

1990 zł netto

Dostęp na 12 miesięcy

Jest to połączenie materiałów z pakietów „Podatki i Księgowość” oraz „Kadry i Płace”. Takie rozwiązanie zapewnia dostęp do bardzo szerokiej tematycznie oferty szkoleń w najkorzystniejszej cenie na rynku.
Szkolenia prowadzone są przez doświadczonych ekspertów Krajowej Izby Podatkowej oraz Polskiego Centrum Kadrowo Płacowego.

2019 © Copyright - Lex4you.pl