Dostępne Pakiety

Wybierz pakiet dostosowany do Twoich potrzeb

Podatki i Księgowość

PAKIET

990 zł netto

Dostęp na 12 miesięcy

Pakiet zawiera zestaw profesjonalnych szkoleń multimedialnych dotyczących tematyki podatkowo – księgowej, oraz gwarantuje dostęp do nowych, uzupełnianych na bieżąco materiałów.

Szkolenia prowadzone są przez doświadczonych ekspertów Krajowej Izby Podatkowej, co gwarantuje ich najwyższą jakość i praktyczne podejście do omawianych zagadnień.

Kadry i Płace

PAKIET

990 zł netto

Dostęp na 12 miesięcy

Pakiet zawiera zestaw profesjonalnych szkoleń multimedialnych dotyczących tematyki kadrowo – płacowej, oraz gwarantuje dostęp do nowych, uzupełnianych na bieżąco materiałów.

Szkolenia prowadzone są przez doświadczonych ekspertów Polskiego Centrum Kadrowo Płacowego, co gwarantuje ich najwyższą jakość i praktyczne podejście do omawianych zagadnień.

MIX: Finanse + Kadry

PAKIET

1690 zł netto

Dostęp na 12 miesięcy

Jest to połączenie materiałów z pakietów „Podatki i Księgowość” oraz „Kadry i Płace”. Takie rozwiązanie zapewnia dostęp do bardzo szerokiej tematycznie oferty szkoleń w najkorzystniejszej cenie na rynku.
Szkolenia prowadzone są przez doświadczonych ekspertów Krajowej Izby Podatkowej oraz Polskiego Centrum Kadrowo Płacowego.